DEEP PURPLE revival

logo DEEP PURPLE revival

Stručná historie kapely

Koberec Band

Deep Purple revival je jedním z prvních profesionálních revivalů v České republice. Byl založen v roce 1991 zpěvákem a šéfem kapely Miroslavem “Kobercem” Koňárkem jako pocta světové legendě Deep Purple. Pod názvem Koberec Band a pod Mirkovým vedením si kapela vybudovala svoje renomé a prosadila se nejen u nás, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Belgie a Itálie.) Vyhlášený svou kvalitou byl vybrán jako support rockových hvězd Whitesnake a The Animals.

Mirek – Koberec band – vydal tři CD, z nichž předposlední CD předal osobně frontmanu Deep Purple Ianu Gillanovi.

Koberec a Gillan

V roce 2022 Koberec ukončil svoji kariéru kapelníka a zpěváka. Ostatní členové kapely pokračují dál pod novou značkou a s novým zpěvákem jako Deep Purple revival.

DEEP PURPLE je náš velký a nedostižný vzor a nás to prostě baví.

The Band

Deep Purple revival is one of the first professional revivals in the Czech Republic. It was founded in 1991 by singer and band leader Miroslav "Koberec" Koňárek as a tribute to the world legend Deep Purple. Under the name Koberec Band and under Mirek as leadership, the band built its reputation and established itself not only here, but also abroad (Germany, Austria, Poland, Slovakia, Belgium and Italy). Renowned for its quality, it was chosen as support for rock stars Whitesnake and The Animals.

Mirek - Koberec band - produced three CDs, the last one was personally hand over with dedication to the frontman of Deep Purple Ian Gillan.

In 2022, Koberec ended his career as a bandleader and singer. The other members of the band continue under a new label and with a new singer as Deep Purple revival.

DEEP PURPLE is our big, unattainable role model and we just love it.

logo KONTAKT

Zástupce kapely

Jiří "Chalda" Chalánek

E-mail: info@abpc.cz

Telefon: +420 604 876 100

Copyright (c) 2022 dp-revival